Home
Clubinfo
Historiek
Activiteiten
Foto/verslag
Competitie
Recreatie
Shop
Links
Adverteerders

 


 
Info Sport Nautique


Walvissloepenrace

Klik op de foto's voor een grote weergave.
Wil je één of meer foto's in hoge resolutie, zodat je deze kan afprinten? Of wil je dat een bepaalde foto van de website verwijderd wordt? Stuur dan een mailtje aan webmaster@krnso.be

  Archief:Foto's 2012
Foto's 2011
Foto's 2010
Foto's 2009
Foto's 2008
Foto's 2007
Foto's 2006

JOUW FOTO'S en WEDSTRIJDVERSLAG HIER!!       klik voor info...

 

Suikerrace (Roosendaal NL)

17/11/2013 

De Masters namen deel aan de Suikerrace in Roosendaal (NL). Peter Grunewald, Wim Van Roy, Frank Derijnck en Dirk Lingier wisten de 2e tijd op het scorebord te zetten in 4x- (van 8 ploegen).
In het totaalklassement (na berekening van de handicap) behaalden ze de 23e plaats op 102 ploegen.

 

meer info: www.suikerrace.nl

 

OBIC (Open Belgian Indoorrowing Championship)

16/11/2013 

Indoorroeien op Concept 2 ergometers behoort onvermijdelijk tot het trainingsprogramma van elke roeier. Het wordt vooral gebruikt als alternatief trainingsmiddel en is een ideale manier om de conditie te onderhouden tijdens de wintermaanden.
Sinds enkele jaren bevindt het zich ook standaard in elk fitnesscentrum en geraakt zo stilaan meer bekend bij het grote publiek. Via de ergometer worden net zoals bij het roeien bijna alle spiergroepen van het lichaam gebruikt. Zo gebruik je de spieren in de kuiten, bovenbenen, billen, rug, buik, armen en schouders. Het is dus een erg gezonde vorm van lichaamsbeweging.

Sinds 1999 organiseert ARV Sculling jaarlijks in november het
 Open Belgian Indoorrowing Championship (OBIC). In deze wedstrijd strijden roeiers en niet-roeiers over 2000m. voor de Belgische titels van het indoorroeien.
De 
OBIC van 2013 ging door op 16 november 2013 op de gebruikelijke locatie, de Expohal te Deurne.


De KRNS Oostende resultaten:

Meisjes tot 18j. - 8 dlnrs.
01° Pelkmans Alanah 7.36.0

Heren - 11 dlnrs.

02°6.12.4 Dubois Bram    6.12.4

Meisjes tot 16j. - 30 dlnrs.
04° 7.43.5 Vandenhouweele Ilse    05° 7.45.6 Rycx Eline    16° 8.01.6 Verstraete Tine    21° 8.13.8 Verhelle Marie-Felique    22° Colpaert Nina-Maria 8.14.9
Jongens tot 16j. - 39 dlnrs.

35° Goloivanenko Vladislav 7.43.2

Jongens tot 18j. - 32 dlnrs.
08° 6.40.1 Motoulle Björn    12° 6.44.01 Artois Fons    23° 6.59.0 Nieuwenhuyse Thijs
Heren licht tot max. 75 kg. - 14 dlnrs.

12° 6.54.6 Vandendriessche Keanu

 

KRNSO Plassendale Cup 2013

10/11/2013 

zie de Plassendale Cup pagina

 

KRNSO Clubkampioenschap 2013

19/10/2013 

De jeugd startte om 14u00 met sprintwedstrijden. Daarna volgde de lijnwedstrijd voor gemengde boottypes en categorieën. De start was bij de Plassendale-brug, aankomst aan het clubhuis, afstand ongeveer 3,5km.

Ook de ondertussen traditionele race "Noord/Zuid" voor 8+ was een spannend evenement.
Er werd een sprint van 500m geroeid in 8+. Team Noord behaalde hier de overwinning.
 ("Noord" zijn de roeiers die ten noorden van de vaart wonen: Bredene, De Haan enz.., "Zuid" is Oostende en de andere gemeenten ten zuiden van de vaart.)

Resultaten Wedstrijden jeugd -14j
Resultaten lijnwedstrijd 3500m

Omstreeks 18u werd er pizza à volonte gegeten, deze werden bijzonder gesmaakt na de races!

Daarna werden de resultaten bekend gemaakt door Danny.
De atleten werden gehuldigd door Tine, een glorierijk moment gezien de talrijke overwinningen dit jaar!

Toen volgde nog een geslaagde fuif met DJ Kurt.

 

Roeihappening 2013 (GRS Gent)

12/10/2013 

Klik hier voor de einduitslag van de "Jeugd-Roeihappening" dat door de Vlaamse Roeiliga i.s.m. de GRS in Gent op de Watersportbaan op 12 oktober werd georganiseerd, en dat tot doel heeft de solidariteit onder de jonge roeiminnende bengels te versterken. Hierbij worden enkel wedstrijden gehouden in de 4-koppelboten, en de samenstelling der ploegen bij "loting" bepaald. Resultaat: bij aanvang weet niemand wie met wie zal roeien, en nadat elke roeier of roeister ( tot 14j.) in 3 verschillende samengestelde viertallen gepresteerd had werden de chrono's individueel samengeteld, wat tot de uitslag in bijlage leidde. Gentse RS haalde de beste tijden, gevolgd door de KRNSO.
En nu overwinteren zonder teveel op de lauweren te rusten. 2014 moet een even succesvol jaar worden
!

 

KRB 16° Roeiduathlon voor 12 en 14-jarigen (Brugge)

6/10/2013 

KRNSO sluit editie 2013 van het All-Roundcriterium van de Vlaamse Roeiliga met klinkende zege af !

De uitslagen:

Meisjes tot 12j.
- 7 dlnrs. - 2000m. lopen + 500m. lijnroeien
03° Nagels Rania       10.52.95 + 02.25.54 = 56/60 ptn.

04° Beerlandt Fleur    10.29.09 + 02.39.72 = 55/60 ptn.
06° Steen Ranie         13.06.13 + 02.36.93 = 50/60 ptn.


Jongens tot 12j.
- 13 dlnrs. - 2000m. lopen + 500m. lijnroeien
05° Van Daele Miel    10.14.52 + 02.23.70 = 51/60 ptn.
07° Grünewald Tibo    09.33.39 + 02.55.44 = 47/60 ptn.
09° Neus Lysander     10.35.02 + 02.27.08 = 46/60 ptn.
12° Grünewald Tom    10.39.80 + 02.34.86 = 40/60 ptn.


Meisjes tot 14j.
- 17 dlnrs. - 3000m. lopen + 500m. lijnroeien
01° Colpaert Luca        15.38.65 + 02.04.38 = 58/60 ptn.

06° Edwards Megan    17.47.19 + 02.14.01 = 48/60 ptn.
11° Steen Jessie          22.07.66 + 02.12.15 = 40/60 ptn.


Jongens tot 14j.
- 38 dlnrs. - 3000m. lopen + 500m. lijnroeien
01° Colpaert Marlon    13.03.90 + 01.52.96 = 60/60 ptn.

02° Beerlandt Liam     13.58.99 + 01.54.50 = 56/60 ptn.

03° Vitse Jeroen          13.31.43 + 01.56.28 = 53/60 ptn.

05° Ryckier Sen             14.05.43 + 01.57.72 = 49/60 ptn.
11° Nagels Loran           15.01.80 + 02.10.31 = 34/60 ptn.
12° Devriendt Damon    14.59.52 + 02.11.31 = 34/60 ptn.
13° Cattrijsse Wout        14.59.52 + 02.11.31 = 34/60 ptn.
19° Artois Louis              16.21.06 + 02.12.01 = 24/60 ptn.
21° Vandaele Conan     16.22.65 + 02.13.07 = 20/60 ptn.
27° Barbez Quinten        16.50.18 + 02.15.00 = 13/60 ptn.
31° Verhelle Virgil           16.39.75 + 02.27.30 = 8/60 ptn.


CLUBKLASSEMENT
:    1° KRNSO    89 ptn.    2° GRS    45 ptn.    3° KRB    30 ptn.    4° KRSG    29 ptn.    5° BTR    25 ptn.    6° TRT    21 ptn.    7° KRCG    3 ptn.

EINDKLASSEMENT ALLROUNDCRITERIUM VLAAMSE ROEILIGA 2013 ( na 7 wedstrijden )
Individueel meisjes tot 12j.    - 14 dlnrs. -   
01° Nagels Rania    402 ptn.    03° Beerlandt Fleur    395 ptn.    04° Van Gysel Axelle    383 ptn.    05° Steen Rania    319 ptn.    13° Batsleer Clara    66 ptn.
Individueel jongens tot 12j.    - 17 dlnrs. -    04° Neus Lysander    380 ptn.    08° Vandaele Miel    311 ptn.    14° Grünewald Tibo    114 ptn.    15° Grünewald Tom    103 ptn.    17° Danneels Andrea    58 ptn.

Individueel meisjes tot 14j.    - 25 dlnrs. -   
01° Colpaert Luca    407 ptn.    05° Edwards Megan    341 ptn.    11° Decorte Zohra    289 ptn.    18° Steen Jessie    236 ptn.
Individueel jongens tot 14j.    - 52 dlnrs. -   
01° Colpaert Liam    417 ptn.    02° Beerlandt Liam    394 ptn.    03° Ryckier Sen    361 ptn.    04° Vitse Jeroen    349 ptn.    09° Nagels Loran    297 ptn.    10° Devriendt Damon    280 ptn.    12° Vandaele Conan    259 ptn.    13° Cattrijsse Wout    254 ptn.    16° Barbez Quinten    206 ptn.    23° Verhelle Virgil    140 ptn.    33° Douillie Frederique    82 ptn.    46° Artois Louis    24 ptn.    50° Hautekeete Mathias    20 ptn.


EINDCLUBKLASSEMENT

Meisjes tot 12j.    01° KRNSO    33 ptn.
    Jongens tot 12j.    02° KRNSO    13 ptn.    Meisjes tot 14j.    1° KRNSO    18 ptn.    Jongens tot 14j.    1° KRNSO    44° ptn.

Belgisch Kampioenschap Lange Boten (Hazewinkel)

28-29/9/2013 

KRNSO-meisjes zorgen voor drie extra titels van Kampioen van België Roeien lange boottypes !
Sinds een paar weken wordt het BLOSO-centrum in Hazewinkel geconfronteerd met de aanwezigheid van blauwalgen in de watersportbaan. Deze cyanobacteriën vormen een blauwgroene, soms roodbruine olieachtige laag op het water. Daarom mocht er enkel gevaren worden in ploegboten (dubbel of groter). Deze maatregelen was ook geldig tijdens het BK roeien, dat dit weekend (28/29 september 2013) plaats greep. Dat betekende dat alle wedstrijden in skiff voor alle categorieën niet toegelaten waren (wegens het risico om in het water te vallen). De andere wedstrijden grepen daarentegen wel plaats.
Dit belette niet, dat de KRNSO een flink aandeel in de te verwerven nationale titels en andere races bijeenriemde.


Kampioenschap van België  ongestuurde-vier meisjes tot 18j
. - 2000m. - 3 dlnrs.
1° en KvB KRNSO in 8.10.91 ( Pelkmans Alanah, Rycx Astrid, Ryck Eline, Colpaert Nina-Maria ).

Kampioenschap van België koppelvier meisjes tot 18j
. - 2000m. - 3 dlnrs.
1° en KvB KRNSO in 8.17.77 ( Vandenhouweele Ilse, Pelkmans Alanah, Rycx Astrid, Colpaert Nina-Maria ).


Kampioenschap van België koppelvier lichte meisjes
. - 2000m. - 3 dlnrs.
1° en KvB KRNSO in 7.57.89 ( Vanloke Eline, De Jonghe Shauni, Serlez Amy, Colpaert Nina-Maria )


Kampioenschap van België ongestuurde-vier heren: - 2000m. - 4 dlnrs.

2° KRNSO in 7.08.59 ( Artois Fons, Vanparys Robin, Dubois Bram, Dubois Arne )


Kampioenschap van België ongestuurde lichte vier heren
: - 2000m. - 4 dlnrs.
2° KRNSO in 7.29.41 ( Nieuwenhuyse Thijs, Serlez Maxim, Lambregt Lukas, Vandendriessche Keanu ).


Kampioenschap van België acht-met-stm.dames
.: - 2000m. - 3 dlnrs.
3° KRNSO in 8.01.62 ( Verhelle Marie-Felique, Vandaele Zoë, Vanloke Eline, Serlez Amy, Verstraete Tine, Rycx Eline, Verduystert Marieke, De Jonghe Shaunin stm. Goloivanenko Vladislav ).


Kampioenschap van België koppelvier dames
 - 2000m. - 5 dlnrs.
4° KRNSO in 8.30.6 ( Serlez Amy, Verduystert Marieke, Verstraete Tine, De Jonghe Shauni ).


Kampioenschap van België lichte koppelvier heren: - 2000m. - 6 dlnrs.

4° KRNSO in 6.52.86 ( Nieuwenhuyse Thijs, Serlez Maxim, Lambregt Lukas, Vandendriessche Keanu ).


Kampioenschap van België ongestuurde-vier dames
- 2000m. - 4 dlnrs.
4° KRNSO in 8.19.60 (Verduystert Marieke, Rycx Eline, Rycx Astrid, Pelkmans Alanah )


Kampioenschap van België 8-met stm. heren
: - 2000m. - 7 dlnrs.
4° KRNSO in 6.46.45 ( Dubois Arne, Artois Fons, Mottoulle Björn, Dubois Bram, Vanparys Robin, Serlez Maxim, Lambregt Lukas, Vandendriessche Keanu, stm. Schmitt Jooris ).
Ter info: KRNSO won haar voorwedstrijd van 3 ploegen in 6.35.62

Kampioenschap van België koppelvier heren
: - 2000m. - 4 dlnrs.
4° KRNSO in 7.36.88 ( Deruyter Johan, Derynck Frank, Van Roy Wim, Lambregt Henri ).


Koppelvier jongens tot 14j.
: - 1000m. - 9 dlnrs.
1° KRNSO in 3.39.67 ( Colpaert Marlon, Beerlandt Liam, Ryckier Sen, Vitse Jeroen ).
6° KRNSO in 4.17.76 ( Nagels Loran, Cattrijsse Wout, Vandaele Conan, Barbez Quinten).

Koppelvier meisjes tot 14j.: - 1000m. - 6 dlnrs.

2° KRNSO in 4.02.86 ( Colpaert Luca, Steen Jessie, Edwards Megan, Vanparys Emma ).


Dubbeltwee meisjes tot 14j
. - 1000m. - 13 dlnrs.
2° KRNSO in 4.36.02 ( Colpaert Luca, Vanparys Emma )
5° KRNSO in 4.45.91 ( Steen Jessie, Edwards Megan ).

Dubbeltwee jongens tot 14j.
: - 1000m. - 20 dlnrs.
2° KRNSO in 3.55.54 ( Colpaert Marlon, Beerlandt Liam )
5° KRNSO in 4.11.40 ( Ryckier Sen, Vitse Jeroen )
11° KRNSO in 4.33.37 ( Nagels Loran, Cattrijsse Wout )
14° KRNSO in 4.41.13 ( Vandaele Conan, Barbez Quinten).


Dubbeltwee jongens tot 12j.
- 500m. - 5 dlnrs.
3° KRNSO in 2.29.48 ( Neus Lysander, Vandaele Miel )


Dubbeltwee meisjes tot 12j.
- 500m. - 4 dlnrs.
3° KRNSO in 2.35.69 ( Nagels Rania, Beerlandt Fleur)

alle resultaten

 

KRNSO Jeugd-triathlon (Oostende)

21/9/2013

KRNSO's Jeugd behaalt ruime zege n.a.v. haar eigen 27ste roei-triatlon!

De uitslagen
:

Meisjes tot 12j. -
12 dlnrs. - 1000m. lopen - Slalom roeien - 500m. lijnroeien
02° Nagels Rania                   03.34.59 + 00.53.10 + 02.37.79 = 85/90 ptn.

04° Beerlandt Fleur                  03.31.74 + 00.59.08 + 02.47.79 = 83/90 ptn.
07° Van Gysel Axelle               05.09.83 + 01.05.15 + 02.42.50 = 71/90 ptn.
08° Steen Ranie                       04.10.57 + 01.11.55 + 02.47.91 = 70/90 ptn.
10° Batsleer Clara                    04.07.36 + 02.02.34 + 03.41.98 = 66/90 ptn.
12° Vandenhouweele Laura    04.30.79 + 02.21.10 + 03.45.65 = 60/90 ptn.


Jongens tot 12j.
- 12 dlnrs. - 1000m. lopen - Slalom roeien - 500m. lijnroeien
04° Vandaele Miel     03.24.79 + 00.54.56 + 02.35.53 = 81/90 ptn.
05° Neus Lysander    03.34.62 + 00.54.70 + 02.31.81 = 80/90 ptn.
12° Daneels Andre    04.34.67 + 01.33.75 + 03.00.77 = 58/90 ptn.


Meisjes tot 10j.
- 7 dlnrs.    - 1000m. lopen - Slalom roeien - 250m. lijnroeien (Trial)
02° Decorte Zita            04.09.53 + 01.02.11 + 01.32.27 = 86/90 ptn.

03° Neus Erin                04.17.66 + 01.05.88 + 01.28.23 = 85/90 ptn.
07° Van Gysel Emma   04.18.13 + 01.31.27 + 01.39.38 = 75/90 ptn.

Jongens tot 10j.
- 9 dlnrs. - 1000m. lopen - Slalom roeien - 250m. lijnroeien (Trial)
06° Anseeuw Mateo    04.13.36 + 02.10.03 + 01.45.94 = 76/90 ptn.

Meisjes tot 14j.
    - 19 dlnrs.    - 1800m. lopen - Slalom roeien - 1000m. lijnroeien
01° Colpaert Luca      07.32.17 + 00.47.99 + 04.47.14 = 88/90 ptn.
04° Edwards Megan    08.05.48 + 00.55.18 + 05.08.34 = 77/90 ptn.
10° Decorte Zohra        08.41.94 + 00.59.27 + 05.15.88 = 62/90 ptn.
13° Steen Jessie          10.29.83 + 01.00.55 + 05.16.77 = 53/90 ptn.


Jongens tot 14j
.    -    32 dlnrs. - 1800m. lopen - Slalom roeien - 1000m. lijnroeien
01° Colpaert Marlon         06.33.07 + 00.44.08 + 04.17.29 = 90/90 ptn.

02° Beerlandt Liam          06.44.76 + 00.46.46 + 04.21.37 = 83/90 ptn.
04° Vitse Jeroen                 06.37.21 + 00.51.33 + 04.21.00 = 78/90 ptn.
06° Ryckier Sen                  06.52.58 + 00.50.68 + 04.26.63 = 71/90 ptn.
08° Devriendt Damon         07.00.10 + 00.51.83 + 04.47.04 = 59/90 ptn.
10° Cattrijsse Wout             07.25.22 + 00.50.72 + 04.47.72 = 57/90 ptn.
11° Vandaele Conan          07.45.93 + 00.47.90 + 04.57.22 = 52/90 ptn.
13° Nagels Loran                07.28.90 + 00.50.39 + 05.00.79 = 51/90 ptn.
14° Barbez Quinten             07.30.39 + 00.52.37 + 04.49.38 = 50/90 ptn.
27° Hautekeete Matthias    07.41.36 + 01.21.99 + 05.29.86 = 20/90 ptn.


Jongens tot 16j.
    - 3 dlnrs.    3 dlnrs.    - 1800m. lopen - Slalom roeien - 1000m. lijnroeien
02° Goloivanenko Vladislav    07.29.81 + 01.03.60 + 04.51.58 = 87/90 ptn.

03° Hautekeete Simon              07.43.06 + 01.22.54 + 05.37.01 = 84/90 ptn.


TOTAALKLASSEMENT:    1° KRNSO    423 ptn.   
2° BTR    284 ptn.    3° GRS    166 ptn.    4° KRSG    165 ptn.    5° TRT    85 ptn.    6° KRB    61 ptn.

Volledige uitslag     Clubklassement

Drieluik KR Club Gent

14-15/9/2013

KR CLUB Gent's roeiwedstrijd, het "Drieluik 2013" op 14 en 15 september gehouden op de Geo.Nachez Watersportbaan in Gent, een driedelige wedstrijd over 250m., 1.000m. en 2.000m., was meteen een graadmeter voor de nabije "Belgische Kampioenschappen - Lange boottypes" later op de maand in het Bloso-centrum Hazewinkel te houden.  K.R.N.S.Oostende mag dit BK met een relatief goed gevoel te gemoed zien.

Resultaten Drieluik 2013


Acht-met-stm
.    -    6 dlnrs.    -    250m.   + 1000m.  +  2000m.    Wisselbeker "Comte Lippens"
2° KRNSO (
Vandendriessche Keanu/ Vanparys Robin/ Serlez Maxim/ Lambregt Lukas/ Nieuwenhuyse Thijs/ Motoulle Björn/ Artois Fons/ Tourlemain Quinten/ Stm. Goloivanenko Vladislav )  ( 250m. 2° in 00.38.27) + ( 1000m. 5° in 02.57.46 : 4 = + 00.44.37 ) + ( 2000m 4° in 06.16.32 : 8 = 00.47.04 )
TOTAAL: 2° in 02.09.68

Koppelvier meisjes tot 18j.
    -    9 dlnrs.    250m.    1000m.    2000m.                PRIJS: Burgemeester van de Stad Gent Daniël TERMONT
2° KRNSO ( Colpaert Nina/ Rycx Astrid/ Pelkmans Alanah/ Vandaele Zoë ) ( 250m.  4° in 00.46.74 ) + 1000m 3° in 03.32.11 : 4 = 00.53.03 ) + ( 2000m. 2° in 07.23.68 : 8 = 00.55.46 )
TOTAAL 2° in 02.34.60
KRNSO (
Vandenhouweele Ilse/ Rycx Eline/ Verstraete Tine/ Verhelle Marie-Félique ) ( 250m. 2° in 00.46.11 ) + 1000m 4° in 03.33.91 : 4 = + 00.53.03 ) + 2000m. AD

Koppelvier jongens tot 18j.
    -    11 dlnrs    -    250m.    1000m.    2000m.             Vlaams Minister van Sport    Philippe Muyters
1° KRNSO (
Nieuwenhuyse Thijs/ Motoulle Björn/ Artois Fons/ Tourlemain Quinten ) ( 250m. 1° in 00.39.56 ) + ( 1000m. 1° in 02.59.67 : 4 = + 00.44.92 ) + ( 2000m. 3° in 06.30.22 : 8 = 00.48.78 )
 TOTAAL 1° in 02.13.26

Ongestuurde vier- heren
- 4 dlnrs. - 250m.    1000m.    2000m.                                Wisselbeker "Lamberty"
2° KRNSO (
Vandendriessche Keanu/ Vanparys Robin/ Serlez Maxim/ Lambregt Lukas ) ( 250m. 2° in 00.40.86 ) + (  1000m. 1° in 03.03.86 : 4 = +00.45.96 ) + 00.50.06 = 02.16.88
Koppelvier dames
    - 2 dlnrs. -                        250m.    1000m.    2000m.                Prijs Schepen Rudy Coddens
1° KRNSO  (
Verduystert Marieke/ Dejonghe Shauni/ Van Loke Eline/ Serlez Amy ) ( 250m. 1° in 00.48.42 ) + ( 1000m. 1° in 03.37.46 : 4 = +00.54.37 ) + ( 2000m. 1° in 07.30.35 : 8 = 00.56.29 ) TOTAAL 1° in 02.39.08

Jeugdwedstrijden
:

Skiff-polyester jongens tot 14j.    - 38 dlnrs. - 1000m.
04° Colpaert Marion    03.59.07    08° Vitse Jeroen    04.07.33    10° Ryckier Sen    04.08.11    23° Barbez Quinten    04.29.63    24° Vandaele Conan    04.30.37    25° Cattrijsse Wout    04.30.89    26° Nagels Loran    04.30.93    38° Verhelle Virgil    05.00.55

Skiff-polyester meisjes tot 14j.    - 19dlnrs.    - 1000m.

01° Colpaert Luca    04.24.15
    06° Vanparys Emma    04.34.07    13° Edwards Megan    04.50.67    14° Decorte Zohra    04.50.68

Dubbeltwee jongens tot 14j.   - 19 dlnrs.    - 1000m.

02° Colpaert Marion/ Ryckier Sen    03.37.26
    10° Barbier Quinten/ Cattrijsse Wout    04.00.32    12° Nagels Loran/ Vandaele Conan    04.06.20

Dubbeltwee meisjes tot 14j.    - 9 dlnrs.    - 1000m.

02° Colpaert Luca/ Vanparys Emma
    04.05.27    04° Steen Jessie/ Edwards Megan    04.12.45

Koppelvier jongens tot 14j.    - 9 dlnrs.    - 1000m.

03° Nagels Loran/ Vitse Jeroen/ Ryckier Sen/ Colpaert Marion    03.23.81
    08° Barbez Quinten/ Cattrijsse Wout/ Verhelle Virgil/ Vandaele Conan    03.52.06

Koppelvier meisjes tot 14j.    - 4 dlnrs.    - 1000m.

01° Colpaert Luca/ Edwards Megan/ Vanparys Emma/ Decorte Zohra    03.49.41


Skiff-polyester meisjes tot 12j. - 5 dlnrs. - 500m.

03° Nagels Rania    02.26.53


Skiff-polyester jongens tot 12j. - 7 dlnrs. - 500m.
04° Neus Lysander    02.25.53    05° Vandaele Miel    02.28.35

Dubbeltwee jongens tot 12j.    - 1 dlnr.    - 500m.

01° Neus Lysander/ Vandaele Miel    02.15.99


Wedstrijden meetellend voor de Beker van België:


Koppelvier meisjes tot 18j.
    - 5 dlnrs.    - 2000m.
01° KRNSO ( Vandenhouweele Ilse/ Rycx Eline/ Verstraete Tine/ Verhelle Marie-Félique )    07.27.96


Ongestuurde vier heren min 23j.
    1 dlnr.    - 2000m.
01° KRNSO ( Vandendriessche Keanu/ Vanparys Robin/ Serlez Maxim/ Lambregt Lukas )    06.40.45
 

 

Jeugdtriatlon KR Sport Gent

7/9/2013

Terug sterke prestaties van de KRNSO jeugdroeiers op de "Memorial Roland Werbrouck"!

Meisjes tot 10 jaar - 6 dlnrs. - 1000m. lopen - slalomroeien - 250m. lijnroeien (trial systeem)
01° Decorte Zita            04.33.26 + 01.19.24 + 01.20.97 = 87/90 ptn.

02° Neus Erin                04.57.98 + 01.21.26 + 01.18.81 = 85/90 ptn.

05° Van Gysel Emma   04.40.18 + 01.47.57 + 01.31.60 = 80/90 ptn.


Meisjes tot 12 jaar
- 8 dlnrs. - 1500m. lopen - Slalomroeien - 500m. lijnroeien
01° Beerlandt Fleur    04.05.19 + 01.08.59 + 02.37.63 = 86/90 ptn.

02° Nagels Rania        04.18.06 + 01.09.61 + 02.32.80 = 85/90 ptn.

06° Van Gysel Axelle  06.12.84 + 01.27.64 + 02.37.82 = 75/90 ptn
.

Jongens tot 12 jaar
- 13 dlnrs. - 1500m. lopen - Slalomroeien - 500m. lijnroeien
03° Neus Lysander    03.51.51 + 01.05.70 + 02.25.17 = 84/90 ptn.

09° Grünewald Tibo   03.30.66 + 01.53.85 + 02.59.54 = 67/90 ptn.
11° Grünewald Tom   03.57.12 + 01.42.93 + 02.49.12 = 63/90 ptn.


Meisjes tot 14j.
- 22 dlnrs - 2000m. lopen - slalomroeien - 1000m. lijnroeien
01° Colpaert Luca        08.11.32 + 01.00.28 + 04.39.78 = 88/90 ptn.

02° Edwards Megan    09.19.03 + 01.08.14 + 04.59.40 = 76/90 ptn.

14° Decorte Zohra        10.05.66 + 01.18.04 + 05.04.93 = 54/90 ptn.
16° Steen Jessie          11.22.56 + 01.16.83 + 04.59.78 = 52/90 ptn.


Jongens tot 14j.
- 38 dlnrs. - 2000m. lopen - slalomroeien - 1000m. lijnroeien
01° Colpaert Marlon        07.03.60 + 00.58.41 + 04.06.28 = 89/90 ptn.

02° Beerlandt Liam         07.39.32 + 01.02.41 + 04.06.00 = 82/90 ptn.

03° Vitse Jeroen              07.20.03 + 01.12.59 + 04.09.61 = 73/90 ptn.

05° Ryckier Sen               07.39.42 + 01.03.83 + 04.16.36 = 71/90 ptn.
08° Nagels Loran             08.01.39 + 01.02.91 + 04.34.50 = 60/90 ptn.
11° Cattrijsse Wout          08.20.03 + 01.06.81 + 04.38.15 = 46/90 ptn.
13° Vandaele Conan       08.42.53 + 01.00.34 + 04.47.28 = 45/90 ptn.
16° Barbez Quinten         08.40.42 + 01.06.78 + 04.41.49 = 42/90 ptn.
21° Verhelle Virgil            08.32.39 + 01.12.46 + 05.12.58 = 31/90 ptn.


Eind-clubklassement

1° KRNSO    1595 ptn.
    2° KRSG    997 ptn.    3° BTR    992 ptn.    4° GRS    733 ptn.    5° TRT    400 ptn.    6° KRB    383 ptn.    7° The Oar    256 ptn.    KRCG    52 ptn.

TROFEE "ROLAND WERBROUCK" 2013

1° KRNSO 520 ptn.
    2° BTR 249,5 ptn.    3° KRSG 230 ptn.    4° GRS 197 ptn.    5° KRB 113 ptn.    6° TRT 104,5 ptn.    7° THE OAR 68 ptn.    8° KRCG 20 ptn.

EREPRIJS "ANN DE SCHILDER" 2013

1° KRNSO 168 ptn.    2° GRS 36 ptn.    3° BTR 30 ptn.    4° KRB 18 ptn.    5° KRSG 18 ptn.


Coupe de la Jeunesse,  Luzern (SUI)

2-4/8/2013

ASTRID RYCX (KRNSO) MET ZILVEREN PLAK TERUG UIT LUZERN !
Artois Fons en Nieuwenhuyse Thijs ( KRNSO ) met nationale Acht-met Stm. grijpen 2 maal net naast een medaille !

De "Coupe de la Jeunesse" (Jeugdbeker - Roeien ) kan omschreven worden als een West-Europees Kampioenschap Roeien voor jongeren tot 18 jaar, die net geen selectie verwierven voor een Wereld-en/of Europees Kampioenschap. De races worden op zaterdag en zondag verroeid. België is één van de stichtende landen, die nu in 2013 van 02 tot 04 augustus op de Rotsee in het zwitserse Luzern hun kans gingen, naast FRA - ITA - NED - POR - ESP - SUI - GBR - AUT - HUN - POL - IRL. Uitgenodigde natie was ditmaal Chili.
KRNS Oostende was aanwezig met Astrid Rycx, kampioene van België in skiff-jun., en Artois Fons en Thijs Nieuwenhuyse, die een plaats kregen in de nationale Acht-met-stm.

De uitslagen van de zaterdag

Skiff Meisjes tot 18j
. - 2000m. - 12 dlnrs.
Voorwedstrijd 2:    1 - 2 - 3 naar A-fin. ( plts 1 tot 6 ) / rest naar B-Fin. ( pltsn. 7 tot 12 )

1° ESP ( Pages Jaen-Ana )   8.13.30    2° BEL ( Rycx Astrid )    8.16.46
    3° HUN ( Bertus Kitti )    8.18.52
4° ITA ( Guerra Clara )    8.20.39    5° IRL ( Mulligan Phoeke )    8.29.62    6° POL ( Sliwinska Joanna )    8.33.88
Fin. A : (Astrid eindigt op 27/100" van een seconde van het brons !
1° AUT ( Helene Schönthaler )    8.04.30    2° ESP    8.07.18    3° GBR ( Harriet Housam )    8.09.69    4° BEL    8.09.96
    5° HUN    8.15.33    6° SUI    8.19.44
Ter info: Fin. B: 7° CHI    8.11.71    8° POL    8.16.94    9° POR    8.19.15    10° IRL    8.20.33    11° FRA    8.21.52    12° ITA    8.25.55


Acht-met-stm. jongens tot 18j
. - 2000m. - 6 dlnrs. - rechtstreekse Fin.A - België met Artois Fons en Nieuwenhuyse Thijs ( KRNSO ).
1° ITA    5.49.82    2° GBR    5.50.67    3° ESP    5.54.99    4° BEL    5.57.65
    5° SUI    5.58.14    6° IRL    6.18.87

De uitslagen van de zondag

Skiff Meisjes tot 18j. - 2000m. - 11 dlnrs.


Voorwedstrijd 1: 1 - 2 - 3 naar A-Fin.( plts 1 tot 6 ) / rest naar B-Fin. ( pltsn. 7 tot 12 )
1° HUN    8.26.57    2° AUT    8.30.02    3° BEL    8.31.56
////    4° POL    8.36.67    5° ITA    8.38.31    6° POR (  )    8.39.46
Fin.A: ( ASTRID RYCX LEGT BESLAG OP EEN ZILVEREN PLAK )
1° ESP    7.59.50    2° BEL    8.02.29
    3° HUN    8.04.50    4° AUT    8.07.75    5° SUI ( Lisa Cassina )    6° IRL    8.27.97
Ter info: Fin. B    7° CHI ( Antonia Abraham )    8.06.07    8° GBR    8.09.52    9° ITA    8.15.72    10° POL    8.18.40    11° FRA    8.24.23    ( POR - withdraw)

Acht-met-stm. jongens tot 18j
. - 2000m. - 7 dlnrs. - rechtstreekse Fin.A - België met Artois Fons en Nieuwenhuyse Thijs ( KRNSO ).
1° GBR    5.48.95    2° ITA    5.51.68    3° ESP    5.54.72    4° BEL    5.56.01
    5° SUI    5.57.17    6° POR    6.05.93    7° IRL    6.24.59 

 

Wereldkampioenschappen roeien "under 23",  Linz (AUT)

25-25/7/2013

Ongestuurde twee lichtgewicht
Lukas Lambregt en Maxim Serlez ( K.R.N.S.Oostende) roeiden een knappe voorwedstrijd bij de heren-minder-dan 23 jaar (SenB of
under-23)
maar plaatsten zich met hun 3e plaats jammer genoeg niet rechtstreeks voor de halve finale. Daarvoor moesten ze bij de eerste 2 eindigen. Ze klokten met hun tijd van 06:55,36 de 7e snelste tijd op 17 teams, wat toch een mooie prestatie is voor deze 2 eerstejaarssenioren.

Voorwedstrijd 2 - 6 dlnrs. - 2000m. - 1 en 2 rechtstreeks naar HF
1° ITA ( Francesco Schisano/ Vincenzo Serpico ) - 6.45.88    -    2° CZE ( Jan Hajek/ Michael Humpolec ) - 6.50.33

3° BEL ( Maxim Serlez/ Lukas Lambregt ) - 6.55.36  
  -    4° SUI ( Fiorin Rueedi/ Emile Merlt ) - 6.58.51
5° DEN ( Mike Christensen/ Frederik Secher ) - 7.02.06    -    6° RUS ( Eugenij Memchenko/ Stanislav Vodzinsky ) - 7.08.04

Herkansingen 2 - 5 dlnrs. - 2000m. - 1 - 2 - 3 naar HF
De LM 2- Lukas Lambregt en Maxim Serlez roeiden donderdagnamiddag de herkansingen. Ze slaagden in hun opdracht om bij de eerste 3 te eindigen en plaatsten zich voor de halve finale. Ze werden 3e met een tijd van 06:47,93.


1° ARG ( Juan Zanghi/ Juan Nadal ) - 6.46.21    - 2° FRA ( Maxence Tollet ) - 6.46.96    -
3° BEL - 6.47.93

4° AUT ( Max Affenzeller/ Michael Mandlbauer ) - 6.48.93    5° DEN - 6.51.63

S' ochtends om 9u moesten ze reeds die halve finale roeien. Daarin eindigden ze op een 6e en laatste plaats met een tijd van 07:18,84, waardoor ze zaterdagochtend de B finale moesten roeien. Wellicht waren ze tot het inzicht gekomen, dat zij als 19-jarige "eerstejaars
Under-23's"  kansloos waren, en spaarden ze zich voor de "kleine" of B-finale.

Halve Finale - 6 dlnrs. - 2000m. - 1 - 2 - 3 nr. Fin.A ( plts 1 tot 6 ) - 4 - 5 - 6 nr. Fin.B (plts 7 tot 12)
1° ITA - 6.52.94    -    2° GER ( Lasse Werder/ Jonas Briese ) - 6.52.94    - 3° CAN ( Maxwell Lattimer/ Jacques David ) - 6.58.46
4° ARG - 7.02.98    -    5° AUS ( Edward Northrop/ Jacques David ) - 7.03.99    - 6° BEL - 7.18.84

B-Fin. - 6 dlnrs. - 2000m. - plts. 7 tot 12
Uiteindelijk bleef het toch bij een 6de ( = 12° ) eindplaats. Beide beloftevolle roeiers - vorig jaar bij de beteren op het WK-jun. - hebben nog ruim 2 à 3 jaar om hun studies en hun lievelingssport succesvol waar te maken in deze leeftijdsklasse Minder-dan-23 jaar.
1° BLR ( Demitry Hetsenich/Yauheni Kryvashei ) - 6.52.38    -    2° ARG    -    6.53.11    -    3° FRA    -      6.55.08    -    4° CRO ( Kresimir Kavcic/ Marijan Filipovic )    -    6.56.07    -    5° AUS    -    6.56.52
  6° BEL - 7.01.40


Voor info over de andere belgische ploegen, verwijs ik naar de website van de Vlaamse Roeiliga en/of de FISA
 

TRT Hazewinkel  jeugdtriathlon (Willebroek)

30/6/2013

KRNS Oostende jeugd behaalt eindejaars-rapport roeien-lopen-slalom met "Grote Onderscheiding"  

 Jongens tot 14j. - 2000m. lopen + roeislalom + 1000m. lijnroeien - 22 dlnrs.
01° Colpaert Marion        06.22.50 + 00.56.91 + 03.59.16 = 90/90 ptn.

02° Beerlandt Liam          06.48.37 + 00.59.34 + 04.04.26 = 80/90 ptn.

04° Vitse Jeroen              06.27.46 + 01.13.69 + 04.03.95 = 75/90 ptn.
05° Ryckier Sen              06.49.79 + 01.01.75 + 04.08.24 = 73/90 ptn.
07° Nagels Loran            07.08.03 + 01.00.41 + 04.26.14 = 69/90 ptn.
09° Devriendt Damon      07.03.15 + 01.05.74 + 04.29.26 = 65/90 ptn.
11° Vandaele Conan       07.38.30 + 00.56.95 + 04.32.13 = 64/90 ptn.
13° Cattrijsse Wout         07.28.42 + 01.05.50 + 04.33.69 = 59/90 ptn.
16° Barbez Quinten         08.04.80 + 01.09.84 + 04.50.15 = 46/90 ptn.
18° Verhelle Virgil            07.59.04 + 01.15.31 + 05.01.36 = 42/90 ptn.
20° Douillie Frederique    08.54.68 + 01.15.50 + 05.04.94 = 36/90 ptn.


Meisjes tot 14j. - 2000m. lopen + roeislalom + 1000m. lijnroeien - 14 dlnrs.

01° Colpaert Luca    07.33.34 + 01.00.84 + 04.27.71 = 87/90 ptn.

12° Steen Jessie      09.48.89 + 01.14.15 + 04.56.74 = 61/90 ptn.
13° Decorte Zohra    08.51.33 + 01.19.86 + 04.46.71 = 60/90 ptn.


Meisjes tot 12j. - 1000m. lopen + roeislalom + 500m. lijnroeien - 6 dlnrs.

01° Nagels Rania            04.16.87 + 01.09.56 + 02.27.19 = 88/90 ptn.

03° Beerlandt Fleur         04.08.03 + 01.06.68**+ 02.31.41 = 84/90 ptn.

05° Steen Ranie              05.01.37 + 01.44.10 + 02.51.79 = 78/90 ptn.
06° Van Gysel Axelle       05.40.33 + 01.26.75**+ 02.40.50 = 76/90 ptn.


Jongens tot 12j. - 1000m. lopen + roeislalom + 500m. lijnroeien - 8 dlnrs.

04° Neus Lysander        04.02.70 + 01.02.56 + 02.24.84 = 81/90 ptn.
06° Vandaele Miel          03.54.98 + 01.09.27 + 02.25.30 = 77/90 ptn.


Meisjes tot 10j. - 1000m. lopen + roeislalom + 250m. lijnroeien - 4 dlnrs.

02° Decorte Zita            05.03.01 + 01.31.17 + 01.20.57 = 85/90 ptn.

03° Neus Erin                05.06.11 + 01.23.32 + 01.20.98 = 84/90 ptn.

04° Van Gysel Emma    04.57.23 + 02.29.25 + 01.44.24 = 84/90 ptn.


Jongens tot 10j. - 1000m. lopen + roeislalom + 250m. lijnroeien - 4 dlnrs.

04° Douillie Maxime        04.56.43 + 01.55.81 + 03.24.47 = 83/90 ptn.

( N.B.: ** = 2 boeien gemist )

 

Markregatta Breda (NL)

22/6/2013

De KRNSO Masters 8+ traden aan op de Markregatta in Breda, dit in een mixed ploeg met KRCG.
De Markregatta is een boord-aan-boord race, dus in elke reeks starten 2 boten samen.
Na een wedstrijdstart uit stilstand, volgde 5km duelleren tegen RV Spaarne waarbij van elke roeier het uiterste gevraagd werd in een zeer spannende race. KRNSO/KRCG wist tenslotte een voorsprong van 8 seconden op te bouwen. Dit leverde een knappe 2e plaats op in het totaalklassement (op 8 boten 8+ Masters) 

Resultaten
Zie ook
www.markregatta.nl

 

BTR jeugdtriathlon (Brugge)

1/6/2013

KRNSO-jeugd opnieuw uitdrukkelijk aanwezig op dit lopen-slalom-lijnroeien evenement!

Jongens tot 14j. - 33 dlnrs.

01° Colpaert Marlon      06.25.03 + 00.28.98 + 04.39.96 = 90/90 ptn.

02° Beerlandt Liam        07.01.53 + 00.29.20 + 04.49.19 = 82/90

03° Ryckier Sen             06.57.43 + 00.32.29 + 04.49.91 = 80/90

05° Vitse Jeroen             06.36.08 + 00.41.24 + 04.45.45 = 75/90
07° Nagels Loran           07.17.81 + 00.32.59 + 05.21.54 = 65/90
08° Devriendt Damon     07.03.54 + 00.40.64 + 05.13.16 = 61/90
09° Vandaele Conan      07.43.85 + 00.29.92 + 05.18.29 = 60/90
11° Cattrijsse Wout        07.21.65 + 00.39.10 + 05.27.84 = 57/90
14° Barbez Quinten        07.30.54 + 00.40.60 + 05.33.15 = 49/90
15° Verhelle Virgil            07.39.01 + 00.39.02 + 05.51.55 = 42/90
28° Douillie Frederique    09.05.69 + 00.42.76 + 06.06.13 = 18/90

 Meisjes tot 14j. - 17 dlnrs.
01° Colpaert Luca         07.45.16 + 00.32.26 + 05.04.50 = 87/90 ptn.

08° Edwards Megan     08.49.89 + 00.35.91 + 05.35.29 = 70/90
14° Decorte Zohra        08.54.09 + 00.48.65 + 05.32.18 = 59/90


Jongens tot 12j. - 10 dlnrs.

04° Neus Lysander    02.46.38 + 00.40.39 + 02.43.55 = 82 ptn.


Meisjes tot 12j. - 7 dlnrs.

02° Beerlandt Fleur      02.48.91 + 00.41.96 + 03.00.50 = 86/90 ptn.

03° Nagels Rania         02.55.30 + 01.12.35 + 02.55.80 = 84/90
05° Van Gysel Axelle    03.41.09 + 00.49.24 + 02.59.97 = 80/90


Jongens tot 10j. - 4 dlnrs.

03° Douillie Maxime    03.17.78 + 01.18.72 + 01.45.74 = 86 ptn.


Meisjes tot 10j. - 2 dlnrs.

02° Neus Erin                03.26.13 + 00.47.69 + 01.37.68 = 87/90 ptn.
 

 

GRS jeugdtriathlon (Gent)

11-12/5/2013

K.R.N.S.O eist leeuwenaandeel der individuele overwinningen op !

Jongens tot 14 jaar    -    29 dlnrs.    -    2000m. lopen    slalomroeien    1000m. lijnroeien
01° Colpaert Marlon        08.23.12    +    00.56.15    +    04.10.22    88/90 ptn.
02° Beerlandt Liam         09.02.26    +    00.57.62    +    04.09.83    85/90 ptn.

03° Ryckier Sen               09.03.69    +    01.00.65    +    04.14.86    79/90 ptn.

08° Devriendt Damon      09.09.94    +    01.06.56    +    04.41.02    63/90 ptn.
09° Nagels Loran             09.28.87    +    01.00.75    +    04.41.43    62/90 ptn.
11° Cattrijsse Wout          09.57.94    +    01.04.83    +    04.42.36    54/90 ptn.
12° Vitse Jeroen               08.57.91    +    01.29.88    +    04.21.62    51/90 ptn.
13° Vandaele Conan        10.03.69    +    01.01.28    +    04.46.24    50/90 ptn.
19° Barbez Quinten           10.32.44    +    01.09.49    +    04.51.77    38/90 ptn.
26° Douillie Frederique    11.47.42    +    01.08.28    +    05.25.77    26/90 ptn.
27° Verhelle Virgil              10.17.51    +    01.20.66    +    05.13.00    27/90 ptn.


Meisjes tot 14 jaar
    -    19 dlnrs.    -    2000m. lopen slalomroeien 1000m. lijnroeien
01° Colpaert Luca              10.00.47    +    01.00.24    +    04.36.59    86/90 ptn.

08° Decorte Zohra              11.52.41    +    01.15.30    +    04.57.29    66/90 ptn.
11° Edwards Megan           12.36.51    +    01.08.69    +    05.02.47    62/90 ptn.
19° Steen Jessie                 13.31.44    +    01.20.41    +    05.06.50    42/90 ptn.


Meisjes tot 12 jaar
    -    8 dlnrs.    -    1000m. lopen    slalomroeien    500m. lijnroeien
01° Nagels Rania                04.44.19    +    01.07.36    +    02.38.23    86/90 ptn.

04° Beerlandt Fleur              04.44.51    +    01.11.76    +    02.40.64    83/90 ptn.
06° Van Gysel Axelle            06.13.44    +    01.32.36    +    02.37.75    75/90 ptn.
08° Steen Ranie                    05.37.16    +    01.52.16    +    02.58.43    70/90 ptn.


Jongens tot 12 jaar
    -    9 dlnrs.    -    1000m. lopen    slalomroeien    500m. lijnroeien
04° Neus Lysander                04.34.72    +    01.06.22    +    02.30.97    78/90 ptn.
06° Vandaele Miel                 04.27.84    +    01.11.06    +    02.31.63    76/90 ptn.


Meisjes tot 10 jaar
    -    3 dlnrs.    -    1000m. lopen    slalomroeien    250m. lijnroeien
01° Van Roy Astrid                05.12.69    +    01.54.14    +    01.28.37    88/90 ptn.

03° Neus Erin                         05.47.12    +    01.58.93    +    01.25.21    86/90 ptn.


Jongens tot 10 jaar
    -    3 dlnrs.    -    1000m.lopen slalomroeien    250m. lijnroeien
02° Douillie Maxime                05.30.84    +    01.49.12    +    01.28.72    88/90 ptn.

 

KR Sport Gent's 94° Int. Mei-roeiregatta - 35° Int. Belg. sen.Kampioenschappen - 35° Int. Belg. sen.Kampioenschappen "G.Nachez Watersportbaan"  (Gent)

11-12/5/2013

K.R.N.S.O.-RESULTATEN van de zondag
Skiff heren
- 2000m. - 7 dlnrs. uit BEL-GBR-NED-WAL-POR
Voorw. 3° op 3 (nr.Fin. op basis van de chrono)    Bram Dubois    7.37.97
Fin.    1° Bram Dubois    7.14.98

Acht-met-stm. Heren
- 2000m. - 13 dlnrs. uit BEL-GBR-POR
Voorw. 3° op 4 (niet nr.Fin. op basis van chrono)    6.09.19 Vandendriessche Keanu/ Dubois Bram en Arne/ Tourlemain Quinten/ Qvick Malin/ Artois Fons/ Nieuwenhuyse Thijs/ Serlez Maxim/ stm. Schmitt Jooris.

Ongestuurde-twee dames
- 2000m. - 4 dlnrs. uit BEL-WAL-GBR
3° Van Loke Eline/ Verduystert Marieke    8.26.89

Skiff meisjes tot 18j.
- 2000m. - 29 dlnrs. uit BEL-NED-GER-RSA-FRA-IRL

2° Rycx Astrid    8.25.68
    5° Pelkmans Alanah    8.36.40
Dubbeltwee meisjes tot 18j.
  - 2000m. - 21 dlnrs. uit BEL-FRA-NED-GBR-RSA-IRL
5° Rycx Astrid/ Pelkmans Alanah    7.57.91

Koppelvier meisjes tot 18j.
- 2000m. - 9 dlnrs. uit BEL-GBR-NED-RSA-FRA

2° Colpaert Nina-Maria/ Rycx Eline en Astrid/ Pelkmans Alanah    7.18.01

Ongestuurde-twee jongens tot 18j.
- 2000m. - 10 dlnrs. uit BEL-GBR-GER-RSA-NED

2° Artois Fons/ Nieuwenhuyse Thijs    7.15.09

Koppelvier meisjes tot 16j.
- 2000m. - 17 dlnrs. uit BEL-GBR-NED-RSA-IRL-FRA

2° Colpaert Nina-Maria/ Rycx Eline/ Verstraete Tine/ Vandenhouweele Ilse    7.25.22

Dubbeltwee meisjes tot 16j.
- 2000m. - 25 dlnrs. uit BEL-GBR-RSA-NED-GER-FRA-IRL
7° Verstraete Tine/ Vandenhouweele Ilse    8.07.87

Skiff meisjes tot 16j.
- 2000m. - 40 dln. uit BEL-NED-FRA-RSA-GER-IRL-POR
8° Colpaert Nina-Maria    8.52.56

Skiff Polyester meisjes tot 14j.
- 1000m. - 47 dlnrs. uit BEL-IRL-NED-FRA
7° Colpaert Luca    4.36.17    10° Vanparys Emma    4.42.77    29° Edwards Megan    4.57.15    32° Steen Jessie    5.01.98

Dubbeltwee jongens tot 14j.
- 1000m. - 29 dlnrs. uit BEL-IRL-NED-FRA

1° Ryckier Sen/ Colpaert Marlon    3.43.28
    3° Vandaele Conan/ Beerlandt Liam    3.48.51    13° Nagels Loran/ Cattrijsse Wout    4.10.36    20° Barbez Quinten/ Vitse Jeroen    4.15.96
Koppelvier jongens tot 14j.
  - 1000m. - 13 dlnrs. uit BEL-NED-IRL-FRA

1° Ryckier Sen/ Colpaert Marlon/ Vandaele Conan/ Beerlandt Liam    3.23.20
    7° Cattrijsse Wout/ Nagels Loran/ Vitse Jeroen/ Barbez Quinten    3.53.15
Dubbeltwee Polyester Jongens tot 12j.
- 500m. - 5 dlnrs. uit BEL-NED

Comb. KRSG/ KRNSO (Neus Lysander)    2.07.75
Skiff Polyester meisjes tot 12j.
- 500m. - 11 dlnrs. uit BEL-FRA-IRL-NED
4° Nagels Rania    2.32.03    6° Beerlandt Fleur    2.41.10

K.R.N.S.O.-RESULTATEN van de zaterdag
Bram Dubois knoopt opnieuw aan met de zege. Belgische Kampioene skiff Jun. Astrid Rycx, goed voor zilver na hollandse Keijser ondanks 40 mededingsters uit 6 landen. 16-jarige KRNSO-meisjes maken hun 2-jaar oudere concurrenten het leven zuur in koppelvier meisjes tot 18j. Lambregt Lukas/ Serlez Maxim vallen net naast podium in per-oar (2-M). Marlon Colpaert en Liam Beerlandt nemen het voortouw bij de 51 skiffeurs-14j. uit 5 naties.

Skiff heren
- 2000m. - 10 dlnrs. uit BEL-WAL-NED-POR
Voorw.    2° op 5 (nr.Fin.)    Bram Dubois    7.44.09
Fin.    1° 7.18.85    Bram Dubois

Ongestuurde-twee heren
- 2000m. - 9 dlnrs. uit BEL-GBR-NED
Voorwed.    3° op 5    (nr.Fin.)    Lambregt Lukas/ Serlez Maxim    7.19.99
Fin.A    4° 7.01.38

Skiff meisjes tot 18j.
- 2000m. - 40 dlnrs. uit BEL-NED-FRA-GER-RSA-IRL
2° Rycx Astrid    8.30.21
    6° Pelkmans Alanah    8.41.32
Ongestuurde-vier jongens tot 18j.
- 2000m. - 9 dlnrs. uit BEL-GBR-NED-RSA-FRA
2° KRSG/KRNSO (Artois Fons/ Nieuwenhuyse Thijs)    6.36.58

Ongestuurde-twee jongens tot 18j.
- 2000m. - 12 dlnrs. uit BEL-GBR-GER-NEDRSA
2° (1° BEL)    Artois Fons/ Nieuwenhuyse Thijs    7.16.93

Dubbeltwee meisjes tot 18j.
- 2000m. - 38 dlnrs. uit BEL-NED-GBR-GER-FRA-IRL
5° ( 2° BEL) Rycx Astrid/ Pelkmans Alanah    7.58.50
Ongestuurde-vier heren
- 2000m. - 12 dlnrs. uit BEL-GBR-FRA
Voorwed.    2° op 4 in 6.52.90 (niet nr. Fin.) KRB/ KRNSO (Arne Dubois/ Quinten Tourlemain/ Keanu Vandendriessche)

Ongestuurde-twee dames
- 2000m. - 4 dlnrs. uit BEL-WAL-GBR
3° Van Loke Eline/ Verduystert Marieke    8.24.60

Koppelvier meisjes tot 18j.
- 2000m. - 17 dlnrs. uit BEL-GBR-NED-FRA-RSA-IRL
(1° BEL)    Colpaert Nina-Maria/ Rycx Eline/ Verstraete Tine/ Vandenhouweele Inge    7.29.00
Skiff Pol. jongens tot 14j.
- 1000m. - 51 dlnrs. uit BEL-IRL-NED-FRA-GER
1° Colpaert Marlon    4.07.79
    2° Beerlandt Liam    4.09.22    10° Ryckier Sen    4.20.62    11° Vitse Jeroen    4.20.64    21° Nagels Loran    4.39.79    24° Vandaele Conan    4.44.16    35° Barbez Quinten    4.53.42    44° Verhelle Virgill 5.11.79
Dubbeltwee meisjes tot 14j.
- 1000m. - 24 dlnrs. uit BEL-NED-IRL-
4° Colpaert Luca/ Vanparys Emma    4.16.49    14° Steen Jessie/ Edwards Megan    4.32.78

Koppelvier meisjes tot 14j.
- 1000m. - 9 dlnrs. uit BEL-NED-IRL
4° Colpaert Luca/ Vanparys Emma/ Steen Jessie/ Edwards Megan    3.57.17

Skiff Pol. jongens tot 12j.
- 500m. - 17 dlnrs. uit BEL-NED-IRL
5° Neus Lysander    2.30.59    10° Vandaele Miel    2.35.03

Dubbeltwee meisjes tot 12j.
- 500m. - 4 dlnrs. uit BEL-FRA-NED
2° Nagels Rania/ Beerlandt Fleur    2.24.28

 

16e Jeugdroeiduathlon KRCG (Gent)

4/5/2013

KRNSO-jongeren zetten er meteen de beuk in !

Jongens tot 12j. - 10 dlnrs. - 2000m. lopen + 500 m. roeien
04° Neus Lysander        8.33.85 + 2.29.92 = 52/60 ptn.
06° Van Daele Miel       7.54.24 + 2.35.12 = 51/60 ptn.

Meisjes tot 12j. - 7 dlnrs. - 2000m. lopen + 500m. roeien
02° Beerlandt Fleur        8.38.88 + 2.34.04 = 57/60 ptn.
03° Nagels Rania           9.07.88 + 2.33.59 = 56/60 ptn.
07° Van Ghysel Axelle   12.10.02 + 2.38.45 = 50/60 ptn.

Jongens tot 14j. - 29 dlnrs. - 3500m. lopen + 1000m. roeien
01° Colpaert Marlon    12.34.06 + 4.11.43 = 57/60 ptn.
02° Ryckier Sen           13.18.24 + 4.10.94 = 55/60 ptn.
03° Beerlandt Liam      13.26.28 + 4.10.74 = 54/60 ptn.
04° Vitse Jeroen           13.08.28 + 4.19.33 = 53/60 ptn.
08° Nagels Loran          13.44.20 + 4.38.25 = 41/60 ptn.
12° Devriendt Damon   13.44.56 + 4.38.53 = 39/60 ptn.
15° Vandaele Conan    14.42.88 + 4.42.11 = 34/60 ptn.
23° Barbez Quinten       16.19.00 + 4.54.26 = 19/60 ptn.

Meisjes tot 14j. - 15 dlnrs. - 3500m. lopen + 1000m. roeien
01° Colpaert Luca        15.27.24 + 4.34.32 = 57/60 ptn.
09° Edwards Megan    18.21.86 + 5.02.36 = 43/60 ptn.
11° Decorte  Zohra       18.27.00 + 5.03.92 = 41/60 ptn.


TOTAALKLASSEMENT:    1° KRNSO    86 ptn.   
2° BTR    53 ptn.    3° KRSG    44 ptn.    4° GRS    38 ptn.    5° KRCG    37 ptn.    6° KRB    17 ptn.    7° TRT    14 ptn.
 

 

Belgische Kampioenschappen "Korte Boottypes" BSC Hazewinkel (Willebroek)

27-28/4/2013

KRNSO neemt met niet minder dan zes kampioentitels vrede en is hiermee de club met de meeste nationale titels!

Skiff meisjes tot 18j. - 2000m. - 15 dlnrs. - KvB

Voorwedstrijd 2    5 dlnrs.    1° Rycx Astrid    9.15.21
A-Fin.   
1° Rycx Astrid    (Kampioene van België)  8.29.14
Dubbeltwee meisjes tot 18j. - 2000m. - 8 dlnrs - KvB

Voorwedstrijd 1    4 dlnrs.  1° Rycx Eline/ Vandenhouweele Ilse    8.24.32   naar A-Fin.
Voorwedstrijd 2    4 dlnrs.  1° Rycx Astrid/ Pelkmans Alanah         8.23.06   naar A-Fin.
A-Fin.    6 finalisten   
1° Rycx Astrid/ Pelkmans Alanah (Kampioenen van België 2013)    7.53.94    3° Rycx Eline/ Vandenhouweele Ilse    8.06.20 (Brons)
Dubbeltwee jongens tot 18j. - 2000m. - 18 dlnrs - KvB

Voorwedstrijd 1    6 dlnrs.    3° Nieuwenhuyse Thijs/ Artois Fons    7.15.99    naar B-Fin.
B-Fin.                     6 dlnrs.    1° (= 7° op 18)    Nieuwenhuyse Thijs/ Artois Fons  7.09.90    (ter info: A-Fin. met tijden van 6'50 tot 7.12)

Ongestuurde-twee jongens tot 18j. - 2000m. - 6 dlnrs. - KvB

Rechtstreekse Finale   
1° Nieuwenhuyse Thijs/ Artois Fons    (Kampioenen van België)   7.22.17
Ongestuurde twee heren "
Under 23" - 2000m. - 4 dlnrs. - KvB
Rechtstreekse Finale   
1° Serlez Maxim/ Lambregt Lukas  (Kampioenen van België 2013)    7.15.06
Ongestuurde twee heren "lichtgewicht" (Max. 70 kg. gem./Ind.max. 72,5 kg.) - 2000m. - 3 dlnrs. - KvB

Rechtstreekse Finale   
2° Serlez Maxim/ Lambregt Lukas  7.18.83
Ongestuurde-twee dames
"Under 23" - 2000m. - 2 dlnrs. - KvB
Rechtstreekse Finale   
1° Van Loke Eline/ Verduystert Marieke  (Kampioenen van België)  8.26.92
Ongestuurde-twee meisjes tot 18j. - 2000m. - 4 dlnrs.    KvB

Rechtstreekse finale   
1° Colpaert Nina-Maria/ Pelkmans Alanah  (Kampioenen van België)  8.40.44
Skiff heren - 2000m. - 11 dlnrs. - KvB

Voorwedstrijd 2    5 dlnrs.    1° Bram Dubois    8.19.47
A-Finale   
2° Bram Dubois    7.39.64 (Zilver)
Dubbeltwee "lichte" mannen - 2000m. - 9 dlnrs. - KvB

Voorwedstrijd 1    5 dlnrs.    2° Serlez Maxim/ Vandendriessche Keanu  7.20.16
A-Finale    4° Serlez Maxim/ Vandendriessche Keanu    7.17.29

Dubbeltwee dames "lichtgewicht" (Max. 57 kg. gem./ Ind. max. 59 kg.) - 2000m. - 3 dlnrs. - KvB

Rechtstreekse Finale   
2° Colpaert Nina-Maria/ Serlez Amy    8.10.74 (Zilver)
Dubbeltwee heren - 2000m. - 15 dlnrs.  - KvB

Voorwedstrijd 2    4 dlnrs.    2° Bram Dubois/ Arne Dubois    7.05.69
Voorwedstrijd 3    5 dlnrs.    2° Qvick Malin/ Vanparys Robin    7.11.82
A-Fin.    5° Dubois Bram/ Dubois Arne    7.04.82    6° Qvick Malin/ Vanparys Robin    7.04.85
 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Skiff meisjes tot 16j. - 2000m. - 20 dlnrs.
11° Verstraete Tine    9.19.54
Skiff jongens tot 16j. - 2000m. - 35 dlnrs.
35° Goloivanenko Vladislav  9.35.84
Skiff Polyester jongens tot 14j.   - 1000m. - 39 dlnrs.

1° Colpaert Marlon    4.12.28
    2° Beerlandt Liam
    4.13.68    4° Ryckier Sen    4.15.31    16° Nagels Loran    4.33.40    18° Catrysse Wout    4.38.01    23° Vandaele Conan    4.48.42    37° Verhelle Virgill    5.16.44
Dubbeltwee meisjes tot 14j. meetellend voor de Beker van België - 1000m. - 9 dlnrs.

1° Colpaert Luca/ Vanparys Emma  4.12.35

Dubbeltwee jongens tot 14j. - 1000m. - 15 dlnrs.    Beker van België

2° Beerlandt Liam/ Ryckier Sen    3.55.49

Dubbeltwee jongens tot 14j. - 500m sprint - 16 dlnrs.

2° Beerlandt Liam/ Ryckier Sen    1.47.73

Skiff jongens tot 14j.    - 500m. sprint - 38 dlnrs.

1° Colpaert Luca    1.59.54
    12° Catrysse Wout    2.08.48    13° Vandaele Conan    2.10.39    17° Nagels Loran    2.14.10    32° Barbez Quinten    2.27.55    35° Verhelle Virgill    2.30.82
Skiff Polyester meisjes tot 14j.    - 1000m. - 23 dlnrs.

3° Colpaert Luca    4.54.08
    6° Vanparys Emma    5.07.23    12° Edwards Megan    5.15.05    14° Steen Jessie    5.17.69    16° Decorte Zohra    5.21.22
Skiff meisjes tot 14j.    - 500m. Sprint - 21 dlnrs.
10° Decorte Zohra    2.25.02    11° Steen Jessie    2.26.88    13° Edwards Megan    2.27.41
Dubbeltwee meisjes tot 14j. - 500m. sprint - 7 dlnrs.

1° Colpaert Luca/ Vanparys Emma    2.01.01

Dubbeltwee meisjes tot 12j.  - 3 dlnrs. - Beker van België

2° Nagels Rania/ Beerlandt Fleur    2.25.76

Dubbeltwee jongens tot 12j.    - 5 dlnrs - Beker van België

2° Vandaele Miel/ Neus Lysander    2.16.86

Skiff jongens tot 12j. - 500m. - 12 dlnrs.
6° Neus Lysander    2.24.37    9° Vandaele Miel    2.30.25
Skiff Polyester meisjes tot 12j. - 500m. - 7 dlnrs.
5° Nagels Rania    2.34.73    6° Beerlandt Fleur    2.40.09

Resultaten zaterdag    Resultaten zondag

Medailleverdeling
Club Goud Zilver Totaal
KRNSO 6 3 9
KRSG 3 8 11
BTR 3   3
KRCG 3   3
UNB 2   2
GRS 1 4 5
TRT 1 4 5
ARV 1 1 2
RSNB 1 1 2
KRB 1   1
RCNSM   1 1

 

 

Regata Internazionale Piediluco (IT)

19-21/4/2013

De LM2- Maxim Serlez en Lukas Lambregt (KRNSO)  worden 4de en Bram Dubois (KRNSO) 5de in skiff op zondag in hun finales.
Bram Dubois en de lichte twee zonder Maxim Serlez en Lukas Lambregt wisten zich vrijdag niet te plaatsen voor de finales van zaterdag. Bram sloot zijn voorwedstrijd als zesde af in een race die gewonnen werd door de Litouwer Mindaugas Griskonis, regerend Europees kampioen en winnaar van de Olympische B-finale. Maxim Serlez en Lukas Lambregt die als -23 bij de grote jongens behoorlijk hun streng trokken finishten zesde en laatste in hun voorwedstrijd. Bram Dubois wist zich op zaterdag via zijn voorwedstijd waar hij 2de werd te plaatsen voor de finale op zondag. Ook de LM2- roeien zondag mee in een rechtstreekse finale.

Uitslag reeksen skiff vrijdag:

1° Reeks
:
1) Griskonis (LTU) 7:11:90 2) Angelopoulos (GRE) 7:18:69 3) Hassanein (EGY) 7:22:11 4) Miani (ITA) 7:27:06 5) Tejada (MEX) 7:30:57 6) Bram Dubois 7:38:13
2° Reeks
: 1) Loliger (MEX) 7:40:22 2) Gonorovski (ISR) 7:44:17 3) Abdelhalek (EGY) 7:48:17 4) Aregger (SUI) 7:48:37 5) Dits (ISR) 8:56:29
3° Reeks
: 1) Stahlberg (SUI) 7:10:36 2) Fridman (ISR) 7:16:47 3) Cabrera (MEX) 7:22:20 4) Juozenas (LTU) 7:36:29 5) Skogen (Nor) 7:38:52
Uitslag reeksen vrijdag LM2-

1° Reeks
: 1) Italië (4) 7:05:62 2) Egypte (2) 7:08:49 3) Italië (3) 7:14:84 4) België (Maxim Serlez- Lukas Lambregt) 7:20:74
2° Reeks
: 1) Italië (2) 6:55:76 2) Griekenland 6:59:36 3) Italië (S) 7:02:73 4)Egypte 7:04:73

Uitslag reeksen skiff zaterdag:

1° Reeks:
1) Cardaioli (ITA) 7:15:29 2) Angelopouos (GRE) 7:18:70 3) Fridman (ISR) 7:23:65 4) Juozenas (LTU3) 7:48:21 5) Dits (ISR) 8:11:42
2° Reeks:
1) Mascinskas (LTU) 7:09:86 2) Cabrera (MEX) 7:12:72 3) Castaldo (ITA) 7:17:46 4) Miani (ITA) 7:24:36 5) Buchnev (RUS) 7:37:05
3° Reeks:
1) Gonorovski (ISR) 7:28:56 2) Bram Dubois (België) 7:31:18 3) Mikhaylevskiy (RUS) 7:31:77 4) Skogen (NOR) 7:47:47 5) Mondelli (ITA) 7:49:84

Uitslag finale skiff zondag
1.Litouwen                 Mascinskas Rolandas             07:52:16
2.Italië                        Cardiaioli Fracesco                07:56:15
3.Griekenland             Angelopoulos Dionysios         07:58:60
4.Israël                      Gonorovski Oleg                     08:06:73

5.België                    Bram Dubois                        08:23:48
6.Mexico                    Cabrera Juan Carlos               08:23:69


Uitslag finale LM2- zondag
1.Griekenland             Konsolas Georgios – Afentoulis Nikolaos                07:41:93
2.Italië 2                     De Maria Luca – Amarante Catello                         07:42:51

3.B Italië S                 Nicoletti Marcello – Regalbuto Corrado                 
 08:01:93.
4.België                    Maxim Serlez – Lukas Lambregt                       08:08:90
5. Italië 3                    DalPra Giorgio - di Francesco Luca                       08:12:60


Internationale Voorjaarsregatta GRS (Gent)

13-14/4/2013

Op de Gentse RS 36° Grote Int. Voorjaarsregatta-Seniors & Juniors - 13° Int.Vlaamse Kamp. voor Seniors - 23° Int. Belg.Kamp.voor Juniors op 13 en 14.04.2013, met deelnemers uit België, Frankrijk, Groot-Brittannië, Nederland, Duitsland, Noorwegen, Gilbraltar,...behaalden 6 KRNSO-jongeren ( Lambregt L., Serlez M., Rycx A., Pelkmans A, Artois F. en Nieuwenhuyse Thijs ) diverse podiumplaatsen, en hebben nu een internationaal ticket op zak !

De resultaten voor KRNSO:
(Cursief is zondag -
Normaal is zaterdag)

Acht met stm. heren - 2000m. - 7 dlnrs. - 3° Keanu Vandendriessche/ Dubois Arne/ Dubois Bram/ Qvick Malin/ Vanparijs Robin/ Mottoulle Björn/ Serlez Maxim/ Lambregt Lukas/ stm. Jooris Schmitt 6.31.42
Skiff Heren - 2000m. - 27 dlnrs. - 8° (3de Belg) Bram Dubois 7.40.88
Skiff Heren - 2000m. - 22 dlnrs. - 8° (3de Belg) Bram Dubois 8.09.75
Ongestuurde twee Heren - 2000m. - 9 dlnrs. - 8° Vandendriessche Keanu/ Dubois Arne 7.43.87
Ongestuurde vier heren - 2000m. - 11 dlnrs. - 5° Vandendriessche Keanu/ Dubois Arne/ Lambregt Lukas/ Serlez Maxim 7.07.36

Dubbeltwee heren
Under-23 - 2000m. - 4 dlnrs. - 1° Qvick Malin/ Vanparijs Robin 7.16.17
Dubbeltwee heren
Under-23 -2000m. - 6 dlnrs. - 3° Qvick Malin/ Vanparijs Robin 7.32.75
Koppelvier meisjes tot 16j. - 2000m. - 5 dlnrs. -
1° Verhelle Marie/ Vandenhouweele Ilse/ Rycx Eline/ Verstraete Tine 7.44.65
Koppelvier meisjes tot 16j. - 2000m. - 8 dlnrs
. - 3° Verhelle Marie/ Vandenhouweele Ilse/ Rycx Eline/ Verstraete Tine 8.04.17
Ongestuurde-twee "lichte" heren (Max.72,50 kg.) - 2000m. - 4 dlnrs - 2° Lambregt Lukas/ Serlez Maxim 7.15.56
Ongestuurde-twee "lichte heren" - 2000m. - 3 dlnrs. -
1° Lambregt Lukas/ Serlez Maxim 7.21.81
Ongestuurde-twee heren
Under-23 - 2000m. - 15 dlnrs. - 3° Lambregt Lukas/ Serlez Maxim 7.15.90
Skiff meisjes tot 18j. - 2000m. - 34 dlnrs - 3° Rycx Astrid 8.44.78    7° Pelkmans Alanah 8.46.86    20° Colpaert Nina-Maria 9.16.49

Skiff meisjes tot 18j. - 2000m. - 23 dlnrs - 5° Rycx Astrid 8.53.95    13° Pelkmans Alanah 9.21.87    15° Colpaert Nina Maria 9.30.96

Skiff jongens tot 18j. - 2000m. - 81 dlnrs. - 40° Tourlemain Quinten 8.22.75
Dubbeltwee meisjes tot 18j. - 2000m. - 13 dlnrs. -
1° Rycx Astrid/ Pelkmans Alanah 8.08.18
Koppelvier meisjes tot 18j. - 2000m. - 5 dlnrs. -
1° BEL (Rycx Astrid/ Pelkmans Alanah + 1 BTR- en 1 GRS-meisje) 7.42.76
Ongestuurde-twee jongens tot 18j. - 2000m. - 22 dlnrs. -
1° Artois Fons/ Nieuwenhuyse Thijs 7.34.02
Skiff jongens tot 18j. - 2000m. - 41 dlnrs. - 40° Goloivanenko Vladislav 9.22.05

Skiff jongens tot 16j. - 2000m. - 28 dlnrs. - 26° Goloivanenko Vladislav 9.26.31
Ongestuurde-vier jongens tot 18j. - 2000m. - 12 dlnrs -
2° Artois Fons/ Nieuwenhuyse Thijs + 2 KRSport Gent roeiers 6.52.27
Skiff meisjes tot 16j. - 2000m. - 44 dlnrs. - 13° Colpaert Nina-Maria 9.23.10

Skiff meisjes tot 16j. - 2000m. - 30 dlnrs. - 12° Colpaert Nina-Maria 9.58.96
Koppelvier Dames - 2000m. - 2 dlnrs. - 2° Verduystert Marieke/ Van Loke Eline, Dejonghe Shauni, Serlez Amy 7.44.49
Koppelvier Dames - 2000m. - 1 dlnr. - 1° (Row Over) Verduystert Marieke/ Van Loke Eline, Dejonghe Shauni, Serlez Amy 8.18.12
Skiff jongens tot 12j. - 500m. - 11 dlnrs. - 4° Vandaele Miel 2.29.97    7° Neus Lysander 2.34.58
Dubbeltwee jongens tot 12j. - 500m. - 3 dlnrs. - 2° Vandaele Miel/ Neus Lysander 2.25.22

Skiff meisjes tot 12j. - 500m. - 6 dlnrs. - 5° Rania Nagels    6° Beerlandt Fleur
Dubbeltwee meisjes tot 14j. - 1000m. - 9 dlnrs. - 4° Vanparijs Emma/ Colpaert Luca 4.16.00    5° Decorte Zohra/ Steen Jessie 4.26.33

Koppelvier meisjes tot 14j. - 1000m. - 3 dlnrs. -
1°Vanparijs Emma/ Colpaert Luca/ Decorte Zohra/ Steen Jessie 4.09.27
Koppelvier jongens tot 14j. - 1000m. - 6 dlnrs -
1° Ryckier Sen/ Beerlandt Liam/ Vandaele Conan/ Colpaert Marion 3.34.16    4° Cattrysse Wout/ Nagels Loran/ Verhelle Virgil/ Vitse Jeroen 3.57.95
Dubbeltwee jongens tot 14j. - 1000m. - 30 dlnrs. - 3° Beerlandt Liam/ Colpaert Marlon 3.56.15    9° Ryckier Sen/ Vandaele Conan 4.17.14    14° Verhelle Virgil/ Vitse Jeroen 4.30.66    15° Cattrijsse Wout/ Nagels Loran 4.33.82

 

Havenregatta UNB (Brussel)

Zondag 7/4/2013

Knappe prestatie van onze jeugdroeiers op de 500m wedstrijden van de Brusselse Havenregatta.
Samen veroverde de Oostendse jeugdarmada vijf overwinningen en tal van andere ereplaatsen.

1 X JM 12

2.KRNSO       Miel Vandaele                                                           2:29:09

 

2 X JW 12

1.KRNSO       Fleur Beerlandt – Rania Nagels                                2:25:87

 

4 X JM 14      Beker van België

1.KRNSO       Liam Beerlandt – Conan Vandaele                           1:48:39

                        Quinten Barbez – Loran Nagels       

 

1 X JW 12      Beker van België

2.KRNSO       Rania Nagels                                                             2:41:04

3.KRNSO       Fleur Beerlandt                                                         2:41:20

 

1 X JW 16      Beker van België

4.KRNSO       Ilse Vandenhouweele                                                1:56:91

6.KRNSO       Eline Rycx                                                                 1:59:31

8.KRNSO       Tine Verstraete                                                          2:04:64

10.KRNSO     Marie-Fèlique Verhelle                                              2:07,82

 

2 X JW 14

2.KRNSO       Emma Vanparijs – Zohra Decorte                             2:00:88

 

2 x JM 14

1.KRNSO       Liam Beerlandt – Sen Ryckier                                  1:41:91

 

4 X JW 16 – 18

1.KRNSO       Tine Verstraete – Marie-Fèlique Verhelle                 1:41:06

                                   Ilse Vandenhouweele – Eline Rycx

 

1X JM 14       Beker van België

1.KRNSO       Liam Beeerlandt                                                        2:00:87

3.KNRSO       Sen Ryckier                                                               2:03:20

10.KRNSO     Loran Nagels                                                             2:16:65

11.KRNSO     Conan Vandaele                                                        2:18:57

12.KRNSO     Quinten Barbez                                                         2:19:24

 

Oudenburgse Sporttrofeeën

Zondag 10/3/2013

Naar aanleiding van de rijkelijk met demonstraties omkaderde uitreiking der "Sporttrofeeën 2012" van Oudenburg, in aanwezigheid van de burgemeester, schepenen en leden der Sportraad van Oostende's buurgemeente, de Arnoldestede, kwam de K.R.N.S.O met 2 op 4 winnende genomineerden opnieuw zeer positief in de kijker.
Bij de
beloftevolle jongere haalde roeier Lysander Neus het van de ropeskippingster Luna De Vlam. Als kers op de taart werd uiteindelijk de "Sportman van het jaar 2012" roeier Lukas Lambregt, die de bovenhand haalde op paardrijdster Kelsey Dasseville, American footballer Stijn Dossche en de atlete Fabienne Strubbe.
Voor ons, de KRNSO-ers, was de toewijzing van deze trofee helemaal geen verrassing, wetende dat Lukas deel uitmaakte van de hele groep jonge roeiers die vorig jaar de titels van KvB bij hoopjes bijeenrakkelden, om maar te zwijgen van zijn selectie voor het WK-jun. in Plovdiv (Bul.), waar Lambregt met Keanu Vandendriessche knap de B-finale haalde.
Vorige
zette de student toegepast economie ook al positief het seizoen in met een overwinning in ogestuurde-twee senioren met Maxim Serlez.
meer info...

Selectietesten lange afstand Seneffe

Zondag 10/3/2013

Lukas Lambregt en Maxim Serlez klaren de klus in de ongestuurde-twee heren! Ook Bram Dubois bijt opnieuw van zich af.

Ongestuurde-Twee heren - 8 dlnrs.    1°    Lukas Lambregt/ Maxim Serlez    22'42"41    3° Karel D'Hont (KRB)/ Arne Dubois (KRNSO)
Skiff heren - 18 dlnrs.  -  2° Bram Dubois    23'16"69
    12° Keanu Vandendriessche    25'01"07
Skiff dames - 11 dlnrs.    9° Eline Van Loke    29.46.34
Skiff jongens tot 18j. - 40 dlnrs.    14° Björn Motouille    25'06"69    15° Thijs Nieuwenhuyse Thijs    25'10"63    29° Fons Artois    26'10"50    30° Quinten Tourlemain    26'31"33
Skiff meisjes tot 18j.  -  14 dlnrs.   
2° Astrid Rycx   26'49"70    4° Alanah Pelkmans    27'21"57    10° Nina-Maria Colpaert    28'54"77
Skiff masters  -  11 dlnrs.    2° Frank Derijnck    26'43'28 x coëf.0,9427 = 25'11"41
Koppelvier meisjes tot 18j. - 4 dlnrs.   
2° Marie-Filique Verhelle / Ilse Vandenhouweele Ilse/ Tine Verstraete/ Elinr Rycx    23'57"45
Koppelvier heren - 9 dlnrs.    4° Bram Dubois/ Keanu Vandendriessche/ Lukas Lambregt/ Maxim Serlez    20'55"78
Koppelvier jongens tot 18j. - 11 dlnrs.   
2° Fons Artois/ Thijs Nieuwenhuyse/ Björn Motouille/ Quinten Tourlemain    21'25"20
Koppelvier dames - 4 dlnrs.   
2°  Zoë Vandaele/ Alanah Pelkmans / Nina-Maria Colpaert/ Astrid Rycx    24'11"18

 

KRNSO in de kijker op "Feest van de Oostendse Sport"

08/03/2013

Ruim 350 genodigden en belangstellenden waren op vrijdag 8 maart getuige van een succesvol 'Feest van de Oostendse Sport'. Tijdens deze geanimeerde viering van het Oostendse sportleven werden tal van prijzen uitgereikt aan sporters die het afgelopen jaar schitterden op nationaal en internationaal vlak. KRNSO behaalde 2 onderscheidingen:

Lifetime Achievement Award
André Brissinck
 (roeien)
Voor uitzonderlijke verdiensten in de Oostendse sportwereld gedurende diverse decennia, oa. als voorzitter van KRNSO en internationaal scheidsrechter.

Jeugdsportploeg
KRNSO juniors
 (roeien)
WK juniors: vijfde, elfde en vijftiende plaats
Belgisch Kampioen juniors dubbeltwee
Belgisch Kampioen juniors twee zonder stuurman
Belgisch Kampioen juniors skiff

Belgisch Kampioen juniors acht met stuurman
Belgisch Kampioen juniors vier zonder stuurman



Een overzicht van de andere laureaten:

Trofee van sportverdienste
: Jore Van den Berghe (skeeleren, lid van ZRC Zandvoorde)
Wereldkampioen 5.000 m aflossing (met Bart Swings en Ferre Spruyt)- Belgisch Kampioen 500 m sprint - Belgisch Kampioen 300m tijdrijden

Veerle D'haese (triatlon)
vierde plaats/cat. Ironman Lanzarote - achtste plaats/cat. Ironman Hawaï

Beloftevolle jongere

Kimmer Coppejans (tennis)
Europees Kampioen bij de junioren - Winnaar juniorentornooi Roland Garros 2012- eerste op de wereldranglijst bij de junioren

E
mma Plasschaert (zeilen, lid van VVW Inside Outside)
Vice-Europees Kampioen U21 Laser Radial-klasse

Sportploeg

Hermes Volley (volleybal, heren eerste nationale afdeling)
vijfde jaar op rij promotie (in 2012 naar eerste nationale) 

 

Brugge Boat Race

Op de Brugge Boat Race ging KRNSO met heel wat prijzen lopen, vooral de piepjonge gestuurde-acht -senior roeide zich meteen in de kijker!

zaterdag 02/03/2013

8+ Senior-Heren - 5 km. - 9 dlnrs. uit België - Duitsland

2° KRNSO    17"19"
(1° Belgische ploeg. Alleen RTHC Heidelberger Ruderklub - 17'12" - en de junioren van Wiener Ruderclub LIA - 17'06 deden beter)
Keanu Vandendriessche/ Lukas Lambregt/ Maxim Serlez/ Robin Vanparys/ Björn Motouille/ Malin Qvick/ Thijs Nieuwenhuyse/ Fons Artois/ stm. Jooris Schmitt


8+ Masters-Heren - 5 km. - 20 dlnrs. uit België - Oostenrijk - Duitsland - Frankrijk - Nederland

2° KRNSO    19' 21"
  ( na verrekening per handicap = leeftijd - 18'46" ) - (1° Belgische Masterploeg. Alleen de Oostenrijkse Wiener Ruderklub LIA deed beter) Dirk Lingier/ Henri Lambregt/ Johan Deruyter/ Frank Derijnck/ Wim van Roy/ Arne Dubois/ Kurt Ponjaert/ Fred Amari/ stm.Jooris Schmitt

8+ Juniores-meisjes tot 18j. - 5 km. - 2 dlnrs. uit Duitsland en België

2° KRNSO    20'47 Marie-Filique Verhelle/ Zoë Vandaele/ Tine Verstraete/ Ilse Vandenhouweele/ Alanah Pelkmans/ Astrid Rycx/ Nina-Maria Colpaert/ Eline Van Loke

zondag 03/03/2013

4x meisjes tot 18j. - 4 Belg.deelneemsters

1° KRNSO    21'31" Marie-Filique Verhelle/ Tine Verstraete/ Ilse Vandenhouweele/ Astrid Rycx

2- Senior heren - 3 deelnemers uit België en Frankrijk

1° KRNSO    20'39" Keanu Vandendriessche/ Lucas Lambregt

1x meisjes tot 18j.    - 4 dlnrs. uit België en Nederland

1° KRNSO
(Astrid Rycx)    24'13"    2° KRNSO (Alanah Pelkmans)    25'12"

1x heren - 9 deelnemers uit België en Frankrijk

2° KRNSO
(Maxim Serlez)    21'48"


1x jongens tot 18j. - 17 dlnrs. uit België en Nederland

5° KRNSO
(Thijs Nieuwenhuyse)    22'41"   6° KRNSO (Björn Motouille)    22'44"     7° KRNSO (Fons Artois)    22'48"    11° KRNSO (Quinten Tourlemain)    23'41"

2x meisjes tot 18j. - 2 Belg.deelneemsters

2° KRNSO    24'12" Nina-Maria Colpaert/ ZoëVandaele

Alle resultaten:
zaterdag
zondag

 

 

GRS Ergometerwedstrijden (Gent)

Zaterdag 8/2/2013

Op zaterdag 8 februari grepen de Gentse RS-ergometerwedstrijden plaatst onder grote nationale belangstelling. Er wordt door de Federatie namelijk ruim rekening gehouden met de verroeide tijden op de gesofisticeerde roeisimulators. Dit "droogroeien", zoals onze noorderburen dit heetten, is een belangrijke "indicatie" over de huidige fysische vorm der potentiële toekomstige deelnemers aan alle komende grote internationale events, Wereld- en Europese Kampioenschappen, WorldCups, Jeugdbeker e.d.m.
K.R.N.S.Oostende wou dan ook niet op het appel ontbreken, alhoewel het krokusverlof wat roet in het eten dreigde te gooien door reisplannen. Gelukkig nam de Liga vrede met de testen vooraf in de thuishaven afgenomen onder toezicht van een gevolmachtigde regionale coach. Ook de afwezigheid van sommige KRNSO-hogeschool-en universiteitsstudenten werd in die partiële examenperiode aangevoeld.
Zeer voorlopige conclusies wijzen in de richting van een veel belovend jaar voor Maxim Serlez in de heren-lichtgewichtklasse, voor Alanah Pelkmans en Rycx Astrid bij de meisjes tot 18jaar. En - wie weet - is er misschien opnieuw een "nieuwe ster" geboren. De 15jarige Ilse Vandenhouweele wist namelijk een knappe bronzen plak bijeen te riemen tussen haar één jaar oudere concurrenten.


DE KRNSO RESULTATEN


Mannen - 2000m. - 18 dlnrs
.
9° Bram Dubois    6.23.90    15° Wim Van Roy    6.37.30    17° Derynck Frank    7.10.60    18° Ponjaert Kurt    7.43.50


Mannen minder dan 75 kg. - 2000m. - 9 dlnrs
.
2° Serlez Maxim    6.43.10 
   4° Lambregt Lukas    6.51.40    5° Vandendriessche Lukas    6.52.30


Junioren heren tot 18j. - 2000m. - 34 dlnrs
.
17° Artois Fons    6.57.60    25° Tourlamain Quinten    7.08.30    28° Goloivanenko Kirill    7.12.60
(In Oostende afgelegd onder toezicht van de regionale coach: Nieuwenhuyse Thijs    6.56.50 - zou zich hiermee tussen 15° en 16° hebben geplaatst)

 Juniores meisjes tot 18j. - 2000m. - 6 dlnrs.
(In Oostende afgelegd onder toezicht van de regionale coach:
Pelkmans Alanah    7.32.10    Rycx Astrid    7.41.10    Vandaele Zoë    8.10.00 - zouden zich hiermee respectievelijk 1° , 2° en 8° hebben geplaatst)

Juniores meisjes tot 16j. - 2000m. - 23 dlrs
.
3° Vandenhouweele Ilse    7.53.20
    6° Rycx Eline    8.06.10    11° Verstraete Tine    8.18.50    18° Colpaert Nina-Maria    8.26.70    19° Verhelle Marie-Filique    8.29.60 

Alle resultaten

 

51e Corrida van 't Sas

Zaterdag 2/2/2013

Op KRNSO's 51° Corrida van 't Sas, de openingsloopwedstrijd van het Oostends loopcriterium 2013, hebben de KRNSO-gabbers niet nagelaten hun sporen na te laten. Oordeel zelf!

Jongeren Cat.D - Jongens (700m. - 4 dlnrs.)
1° Vandaele Miel    3° Neus Lysander - 4° Driessen Toon

Jongeren Cat. D - Meisjes (700m. -  
7 dlnrs.)
1° Beerlandt Fleur    2° Nagels Rania    4° Van Roy Astrid    5° Decorte Zita    6° Steen Ranie    7° Van Gysel Axelle

Jongeren Cat. C - Jongens (1400m. - 9 dlnrs.)
1° Colpaert Marlon    2° Vitse Jeroen    3° Ryckier Sen    4° Beerlandt Liam    5° Witse Jasper    6° Devriendt Damon    7° Nagels Loran    8° Vandaele Conan    9° Barbez Quinten

Jongeren Cat. C - meisjes (1400m. - 5 dlnrs.)
1° Van Roy Emma    2° Colpaert Luca    3° Decorte Zohra    4° Steen Jessie    5° Van Gysel Axelle

Dames en Heren alle categorieën ( 7.400m. - 407 dlnts.)
19° Nieuwenhuyse Thijs 27'33    39° Vandendriessche Keanu 28.49    98° Rycx Astrid 31.52    104 Artois Fons 32.06    131 Vanparijs Robin 33.22    139 Van Roy Wim 33.39    174 Lingier Dirk 34.53    204 Nieuwenhuyse Jelle 36.00    226 De Buf Glenn 37.07    288 Pelkmans Alanah 40.35    295 VansteenkIste Guy 41.03    313 Grünewald Peter 42.28    328 Van Loke Eline 44.06    342 Serlez Amy  45.31

Meer info en alle resultaten op www.loopcriterium.be

 

Algemene vergadering

Zondag 20/01/2013:

 

Botendoop 2- "Mariska" en Nieuwjaarsreceptie 2013

Zondag 13/01/2013:

Botendoop 2- "Mariska"

Om 10u ging de plechtige botendoop van de 2- (zonder stuurman) "Mariska" door.
Dit evenement naar aloude traditie mocht rekenen op veel belangstelling, ondanks de vriestemperatuur was ook de zon van de partij!
Meter en Peter van de boot zijn
Mariska en
Steven Nagels, aan eerstgenoemde dankt de boot overigens haar naam. Er waren ook talrijke schepenen en prominenten uit de roeiwereld aanwezig.
De plechtigheid begon met een toespraak van voorzitter André Brissinck, bijgestaan door projectleider Guy Vansteenkiste.
Hij stelde kort de sponsor voor, het bedrijf
BenchMark Telecom van dhr. Nagels.
Dan volgde de doop van de nieuwe boot, naar goede gewoonte een plechtig moment.
De boot is een splinternieuwe
Filippi Italia S
2-, dit is een top-wedstrijdboot. Interessant om weten is dat op de laatste Olympische spelen in Londen 40% van de boten van deze werf afkomstig waren!
Na een fotosessie werd de boot voor het eerst te water gelaten voor een roeidemonstratie. Daarbij werden ze geflankeerd door een KRNSO-armada, als eerbetoon aan de nieuwkomer!

 


Nieuwjaarsreceptie 2013

Om 11u ging de nieuwjaarsreceptie door, ook u weer een druk bezocht evenement.
Tevens werd de opbrengst va de kaasavond overhandigd aan de vertegenwoordiging van de MS-liga.

Ook de firma's Verstraete en Frima, winnaars van de Walvissloepenrace 2012, kwamen er de wisseltrofee "The Whaler" (Open Klasse) en "Het Anker" (Dames) in ontvangst nemen.