Bestuur

Voorzitter
Deweert Daniël
Babbaertstraat 14
8310 St. Kruis
tel & fax: 050 377808
0473 432504
d.deweert@telenet.be

Secretaris
Vansteenkiste John
Dr. E. Moreauxlaan 221
8400 Oostende
059 320114
vansteenkiste.john@telenet.be

Penningmeester
Deweert Daniël
Babbaertstraat 14
8310 St. Kruis
tel & fax: 050 377808
0473 432504
d.deweert@telenet.be

Sponsoring
Vansteenkiste Guy
Dageraadstraat 9
8400 Oostende
059 807252
0486 686513
autorijschoolkta@telenet.be

Hoofdtrainer
Neus Jeroen
Kabeljauwstraat 14
8460 Oudenburg
0476 354259
jeroen.neus1@telenet.be

Masters en Website
Lingier Dirk
Pinksterbloemstraat 5
8470 Gistel
0475 439851
info@krnso.be

Verantwoordelijke allochtonen
Puystjens Eddy
Lepelemstraat 20
8421 Vlissegem
059 236269
0497 860667
eddypuystjens@hotmail.com

Contactpersoon roeiers
Serlez Maxim
maximserlez@hotmail.com

Administratie
Bollenberg Francine
Kapelstraat 109 0403
8450 Bredene
0472 922510
bollenberg56@hotmail.com

Regattasecretaris
Dubois Arne
arnedubois60@hotmail.com

 

Trainers

Trainer A
Claes Frans
Middelburgsesteenweg 36
8340 Moerkerke
0475 317531
fransclaes@hotmail.com

Lesgever
Deblauwe Marnick
Clemens Heulestraat 12
8460 Ondenburg
0475 590520

Trainer A
Deweert Daniël
Babbaertstraat 14
8310 St. Kruis
tel & fax: 050 377808
0473 432504
d.deweert@telenet.be

Initiator
Grymonprez André
Eigen Haardstraat 52
8400 Oostende
059 505202
andre.grymonprez@pandora.be

Trainer B
Hendrickx Alfred
Batterijstraat 22
8420 De Haan
059 234820
alfred.hendrickx@scarlet.be

Lesgever
Laloo Herman
Verenigingstraat 153
8400 Oostende
059 800581
herman.laloo@skynet.be

Lesgever
Lingier Dirk
Pinksterbloemstraat 5
8470 Gistel
0475 439851
info@krnso.be

Hoofdtrainer, Trainer B, jeugdsportcoördinator:
Neus Jeroen
Kabeljauwstraat 14
8460 Oudenburg
0476 354259
jeroen.neus1@telenet.be

Lesgever
Neus John
Snoekstraat 7
8460 Oudenburg
0476 813559
john.neus@skynet.be

Lesgever
Puystjens Eddy
Lepelemstraat 20
8421 Vlissegem
0497 860667
eddypuystjens@hotmail.com

Initiator
Vangenck Patrick
Spuikomlaan 33
8450 Bredene
0497 845682
patrick.vangenck@telenet.be

Initiator
Vanmaele Hubert
Altenastraat 20
8310 St. Kruis – Brugge
050 351683
hubert.vanmaele@telenet.be

Regent L.O.
Vansteenkiste Guy
Dageraadstraat 9
8400 Oostende
059 807252
0486 686513
autorijschoolkta@telenet.be

 

Medewerkers

Barverantwoordelijke en Feestcommissaris
DE KNOCK Tine
Babbaertstraat 14
8310 St. Kruis
tel & fax: 050 377808
0496 284390
tinedeknock@hotmail.com

Materiaalbeheer/botenpark
SERLEZ Rigo
0473 512740
michelineserlez@hotmail.com

Vertrouwenspersoon
Decorte An
Fritz Vinckelaan 128
8450 Bredene
0494 060799
an.decorte75@gmail.com

 

Ere- Voorzitters
Ridder Jean-Jacques Decloedt
Stan Vanhoutte
Julien Goekint
Luca Edgard
André Brissinck

Ere-Ondervoorzitter
Roger Vansteenkiste
Roland Mechele

Ere-Bestuursleden
André Grymonprez
Henri Lambregt
Herman Laloo

Lees ons clubblad online:

FOLLOW US:

1871

Koninklijke Roei- en Nautische Sport Oostende

Prins Albertlaan 104
8400 Oostende
België